Toimumise koht:Rocca-al-Mare Onistar Tennisekeskus, Haabersti 5, Tallinn
Toimumise aeg:7. - 8. Veebruar 2004
Registreerimine:Vajalik eelregistreerimine. Registreeruda palume hiljemalt 6. veebruar 2004 kell 14.00 meiliaadressil merit@tennisekeskus.ee või telefonil 052 50 452.
Info tabeli ja ajakava kohta 6. veebruaril kell 18.00
Väljakud ja pallid:8 kõvakattega väljakut, Wilson DC pallid
Võistlussüsteem:Segapaarismängu turniir. Tabelisse loosimine toimub turniiril mitteosalevate inimeste poolt turniirile eelneval päeval kella 18-ks. Mängitakse "parem kolmest lühisetist (4 geimi võiduni)" süsteemis, seisul 4:4 kiire lõppmäng. Otsustava seti asemel mängitakse kiire lõppmäng 10-ni. Alates veerandfinaalidest mängitakse põhitabelis süsteemis kolmest parem, seisul 6:6 mängitakse kõikides settides kiire lõppmäng.
Miinusringis profisett, seisul 8:8 kiire lõppmäng. Mängitakse välja miinusringi võitja.
Osavõtjad:T - 20+, P - 20+
Osavõtumaks:400.- krooni paarilt
Auhinnad:Autasustatakse nelja paremat paari ning lohutusturniiri võitjat
Punktiarvestus:Iga paar saab oma võistlustulemuse eest kohapunktid. Punktiarvestus