Tulemused
      Pildid
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mixtuur 2008 - Tallinn 19.-20.01.2008
Toimumise koht:Tondiraba Tennisekeskus, Tondiraba 11 Tallinn
Toimumise aeg:19.-20. jaanuar
Mängude algus laupäeval, kell 13.00; pühapäeval, kell 11.00
Registreerimine:Vajalik eelregistreerimine, tähtaeg 18.08 kell 16.
e-mail: villu@tennis.ee
tel.: 51 10 146 Villu Vares
Info tabelite ja ajakava kohta samal päeval alates kella 18-st.
Väljakud:3 vaip + 4 kunstmuru
Pallid:Wilson Australian Open
Võistlussüsteem:Olümpiasüsteemis segapaarismängu turniir.
Võistlused toimuvad kahes liigas. Igal mängijal on lubatud osaleda ainult ühes liigas.
2007.a. turniiride tulemuste ja eksperthinnangu põhjal asetatakse tabelisse 8 paari, ülejäänud loositakse turniiril mitteosalevate inimeste poolt turniirile eelneval päeval kella 18-ks.
Mängitakse parem kolmest setist süsteemis, seisul 6:6 kiire lõppmäng; otsustav sett kiire lõppmäng 10-ni.
Esimestes ringides kaotanutele lohutusturniirid, mängitakse profisett 8-ni, seisul 8:8 kiire lõppmäng.
Turniiri korraldajal on õigus võistlussüsteemis teha muudatusi sõltuvalt osalejate arvust, ilmast vms.
Osavõtjad:T 21+; P 21+
Osavõtumaks:600 EEK/paar
Auhinnad:Autasustatakse mõlema liiga nelja paremat paari ja lohutusturniiride võitjaid, eriauhinnad.
Toetajad:Pommionu Ilutulestikud
TRC Hulgikaubanduse AS
 
MIXTUUR 2008, 1.etapp TONDIRABA TK 19.01. LAUPÄEV AJAKAVA
 
KELL 10:00NILP/KAROLIN vs EEK/NARMONT
 
KELL 11:00HÄÄL/TAMMEMÄGI vs HALLIK/KUUSMAA
VOLMER/MEITERN vs SILLA/SILLA
 
KELL 12:00TRUTIN/LUIK vs LAANSOO/FILIPPOVITSH
ANDRESOO/ANDRESOO vs KÕVATOMAS/OJA
 
KELL 13:00SOOM/KANNIKE vs SATS/TAEL
PÄRN/ALTJÕE vs KANNIKE/ENDE
LAUR/SENKEL vs SIEBERK/BUSCH
SUURVARIK/KÄGU vs LAUR/TAMMING
ÜPRAUS/MARTIN vs JUKSAR/KIVIRÄHK
OREK/PILTER vs TUUL/SUMBERG
 
KELL 14:00PALU/LILLEMÄGI vs DROBET/REILAND
KÜTT/RÄTSEP vs VEIRAM/SKOBELEV
SEER/RAUTAJOKI vs SAAT/PAKK
MÕIS/TÄNAV vs Nilp/Karolin – Eek/Narmont võitja
POST/JAMNES vs Volmer/Meitern – Silla/Silla võitja
NEI/RAUDSEPP vs Hääl/Tammemägi – Hallik/Kuusmaa võitja
MÄELT/MÄELT vs Trutin/Luik – Laansoo/Filippovitsh võtija
 
KELL 16:00HUNDT/HUNDT vs Soom/Kannike – Sats/Tael võitja
POLONSKI/VARES vs Andresoo/Andresoo – Kõvatomas/Oja võitja
MÄGI/POLONSKI vs Pärn/Altjõe – Kannike/Ende võitja
ILVES/PUSKAR vs Laur/Senkel – Sieberk/Busch võitja
PROFILIIGA 2.VEERANDFINAAL
PROFILIIGA 3.VEERANDFINAAL
PROFILIIGA 4.VEERANDFINAAL
 
KELL 17:00MIINUSRINGID
 
KELL 18:00MIINUSRINGID
 
KELL 19:00MUDALIIGA VEERANDFINAALID
MIINUSRINGID